Darmowa Dostawa

Kontakt

Sztuczna Trawa

Aktywne filtry:

-

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak ciekawą opcją jest sztuczna trawa? Nie? Może pora zainwestować w ten jakże prosty i ciekawy produkt? Paradoksalnie znajduje szerokie zastosowanie, np. jako wykończenie balkonów. Oczywiście sztuczna trawa do ogrodu jest także niebanalnym wyborem. Idealnie sprawdzi się jeżeli masz problemy z utrzymaniem zieleni w swoim obejściu. Ma ona jedną niezbywalną zaletę - jest zawsze zielona i przyjemna w dotyku. Zatem jeżeli pojawi się w Twoim otoczeniu to kontakt z nią nie będzie problemem. Dzieci będą ponadto miały dużą frajdę ze skakania po niej, bowiem jest przyjemna w dotyku, nie ugniata się (powraca do swojego pierwotnego stanu) i występuje w wielu wariantach kolorystycznych. Oczywiście, sztuczna trawa podobnie jak inne produkty różni się swoją ceną, która zależy od parametrów takich jak: jej gęstość, typ zastosowanego tworzywa (w tym jego jakość).

 

Sztuczna trawa do ogrodu? Pomysł może wydawać się dziwny, jednak są sytuacje w których sprawdzi się znacznie lepiej niż naturalna. Najlepszym przykładem jest chęć zorganizowania małego zakątka dla dzieci, a więc miejsca gdzie będą często biegać i niszczyć jej naturalną wersję. Doprowadzi to w końcu do jej obumarcia, a jeżeli będzie sztuczna - nie będziesz miał z nią żadnych problemów.

 

Posiadamy w ofercie najwyższej jakości produkty, po których sięgnięcie będzie zdecydowanie dobrym krokiem. Duża jej część pochodzi z renomowanych holenderskim firm, których sztuczna trawa niemal do złudzenia przypomina tą naturalną. Jest zatem sposobem  na idealnie wyglądający trawnik. Posiada szereg niezaprzeczalnych zalet: nie musi być pielęgnowana, podlewana, ani przycinana. Jest także odporna na działanie promieni słonecznych (pozostaje soczyście zielona nawet po bardzo silnym poddaniu jej promieniowaniu UV słońca), dzięki czemu jej trwałość sięga wielu lat. Warto podkreślić także jej wytrzymałość na mechaniczne zniszczenie oraz łatwość w utrzymaniu w pełnej czystości (możesz dowolnie ją myć - chociażby przy pomocy węża ogrodowego). Sięgnij po światową jakość i nie przepłacaj!